1946 poczty międzyobozowe w Niemczech - Lubeka, "Syrena", karta pocztowa o sygnaturze L.Z.6.45.25000(1008) datowana 6.IV, wysłana z Getyngi do Croydon, na znaku opłaty odciśnięty czerwony stempelek "Displaced Persons Mail/ PAID" zwalniający korespondencję "dipsów" od opłaty pocztowej; w adresie nadawcy podano Polish Military Centre N138 Göttingen BAOR 800 Control Unit; rzadki walor (Fi.800.-) w dobrym stanie zachowania (pionowo złamany).

Lot # 20804

Auction 89
Current price: 400 PLN
Catalog: Fi.Cp2a
Category: WW2 PoW and internment camps

Number of bids: 1 Bid history