1927 Kolumna Zygmunta - karta podwójna 10+10 gr, długość napisu KARTKA POCZTOWA 58,5 mm, bez sygnatury nakładu; bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.
Close: | Auction is closed |
Current price: | 350 PLN |
Catalog: |
Fi.Cp44I, 47 |
Category: | Postal stationery |
Number of bids: | 0 Bid history |