1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; unikalna odmiana - belka zakrywająca nadruk "Postkarte" ciągła (nie dzielona)!!! pozostałe cechy wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - prawdopodobnie typ 5; dobry stan zachowania (punktowe przebarwienia na i pod górnymi ząbkami doklejonego znaczka) - karta niekatalogowana!!!

Lot # 23499

Auction 79
Current price: 200 PLN
Catalog: Fi.Cp1II
Category: Postal stationery