1773 list z Gdańska wysłany 26.II do Bordeaux, adnotacja czerwonym atramentem "Wesel" (pruska twierdza - enklawa - na Renie, przez którą przechodziła korespondencja, poprzez Niderlandy Austriackie, idąca do Francji), niemieckojęzyczny stempelek tranzytowy MASEICK (Niderlandzkie Maaseik); adnotacje pocztowe dotyczące wysokości opłat pocztowych; dobry stan zachowania; dodatkowo (nie liczony) list (koperta) wysłany 22.AUG.1829 z Torunia, adresowany do księżnej Lubeckiej w Warszawie, niebieskim atramentem wpisana wysokość opłaty "52", na odwrocie nieuszkodzona mała sucho tłoczona papierowa zalepka; doskonały stan zachowania; z kolekcji S.Rosińskiego.

Lot # 23219

Auction 79
Current price: 1 200 PLN
Catalog:
Category: Danzig