1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 40 h. z nadrukiem formą IIA poz.8 z usterką "uszkodzona środkowa część górnego A", prawie niewidoczny cień śladu po podlepce, ładne stare sygnatury, piękny stan, gwarancja i opis Łaszkiewicz, Mikstein.

Lot # 6794

Auction 77
Current price: 1 500 PLN
Catalog: Fi.D8
Mi.P7
Category: Postage dues