The auction will end on 07.12.2021

Auction 77. Postage dues

6764

Fi.73-80B
40 PLN
6765

Fi.73-80B
40 PLN
6766

Fi.73-80B
40 PLN
6767

1919 wydanie krakowskie, znaczek stemplowany na wycinku mapy z Gorlic, gwarancja Mikstein.

Fi.D1
100 PLN
6768

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.35 (Fi.100.-), gwarancja Ryblewski, z opisem Schmutz.

Fi.D3
80 PLN
6769

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 24, gwarancja Kronenberg.

Fi.D3
30 PLN
6770

Fi.D3
400 PLN
6771

Fi.D3
120 PLN
6772

Fi.D3
25 PLN
6773

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja Korszeń.

Fi.D3
25 PLN
6774

Fi.D3
35 PLN
6775

Fi.D3
35 PLN
6776

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 25 - uszkodzony romb, gwarancja i oznaczenie Miszczak.

Fi.D3
40 PLN
6777

Fi.D3
40 PLN
6778

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.27(77), gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz.

Fi.D3
100 PLN
6779

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

Fi.D3
50 PLN
6780

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

Fi.D3
35 PLN
6781

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 50, złamany prawy górny narożnik, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

Fi.D3
55 PLN
6782

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 26, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

Fi.D3
60 PLN
6783

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, poziome pęknięcie gumy, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

Fi.D3
70 PLN
6784

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 24, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

Fi.D3
40 PLN
6785

Fi.D3 B
150 PLN
6786

1919 wydanie krakowskie, wycinek z przekazu paczkowego z Gorlic z rzadkimi znaczkami opłaty za 15/36 hal., gwarancja Kronenberg.

Fi.D4
1 250 PLN
6787

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka dopłaty z nadrukiem formy IIB z poz. 72/83, znaczek z poz. 72 z błędem "uszkodzone litery AA", stan idealny, bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.D4B14
12 500 PLN
6788

Fi.D4I
800 PLN
6789

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 28, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym, pozostałości po dwóch podlepkach, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Schmutz.

Fi.D4I
1 700 PLN
6790

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB (Fi.5500.-), z błędem na poz.13 "zalane A w POLSKA", piękny stan, gwarancja, sygnatura sprawdzająca SM i opis Mikstein.

Fi.D4I B
Mi.P11
6 000 PLN
6791

Fi.D5
Mi.P4
2 400 PLN
6792

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz.41 (Fi.6000.-), niespotykanie piękny stan, sygnatura SM gwarancja i opis Mikstein, gwarancja Ryblewski.

Fi.D5
Mi.P4
6 000 PLN
6793

Fi.D7
Mi.P6
5 400 PLN
6794

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 40 h. z nadrukiem formą IIA poz.8 z usterką "uszkodzona środkowa część górnego A", prawie niewidoczny cień śladu po podlepce, ładne stare sygnatury, piękny stan, gwarancja i opis Łaszkiewicz, Mikstein.

Fi.D8
Mi.P7
1 500 PLN
6795

Fi.D8
800 PLN
6796

Fi.D8
2 500 PLN
6797

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 42, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

Fi.D8
660 PLN
6798

Fi.D8
750 PLN
6799

Fi.D9
450 PLN
6800

Fi.D9
2 000 PLN
6801

Fi.D9B1
300 PLN
6802

Fi.D15
120 PLN
6803

1919 wydanie obiegowe - rogi obfitości, znaczek z silnym abklaczem na odwrocie.

Fi.D15
30 PLN