1934 pięć kartek kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: VIII-1935 I, VIII-1935 J, VIII-1934 J, VIII-1934 H, XI-1932 F, jedna kartka - pierwsza widoczna na ilustracji nieznacznie uszkodzona z lewej strony.

Lot # 38970

Auction 76
Current price: 40 PLN
Catalog: Fi.Cp64
Category: Postal stationery