1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.137.-), w tym droższe odmiany kart Cp150-151 z sygn. I.58, na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Lot # 15286

Auction 73
Current price: 130 PLN
Catalog: Fi.Cp150-61
Category: Postal stationery