1925/28 wydanie półilustrowane, większy format, linie adresowe długości 58 mm, ilustracja Bohnsack; litera k w Postkarte uszkodzona u góry i gruba linia adresowa złamana; karta wysłana 22.12.1926 z urzędu Danzig-Langfuhr (Wrzeszcz) do Bremenhaven; doskonały stan zachowania.

Lot # 14742

Auction 73
Current price: 200 PLN
Catalog: Fi.Cp38I B3+B5
Category: Danzig