1945 obóz pracy "Schwarzer Weg" w Lipsku, karta pocztowa wysłana 12.I przez Polaka z "robót" w zakładach M.E.W. w Fürstenberg do obozu w Lipsku; doskonały stan zachowania.

Lot # 16915

Auction 64
Current price: 150 PLN
Catalog:
Category: Concentration camps WW2