The auction will end on 08.07.2024

1942 Dachau, koperta z sygnaturą 1285, wysłana 11.2 z obozu do Włoch pod Warszawą, ramkowy trzywierszowy stempelek cenzury; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 16896

Auction 64
Current price: 400 PLN
Catalog:
Category: Concentration camps WW2