widokówka (Udine) wysłana 8.VII do Mielca za pośrednictwem urzędu etapowego CODROIPO, kasownik z wyróżnikiem "b"; wyraźnie, chociaż lekko, odciśnięta pieczęć formacyjna "K.u.K Polnische-Etappen-Komp. Nr.1"; dodatkowo stempelek cenzury "Zensuriert" z parafką cenzora;
formularz węgierskiej poczty polowej datowany 9.VIII, wysłany do Mielca za pośrednictwem poczty polowej 406, przydzielonej od sierpnia 1918 do obsługi polskiej jednostki; pieczęć formacyjna "K.u.K Polnische-Etappen-Komp. Nr.1"; dodatkowo stempelek cenzury "Zensuriert" z parafką cenzora; bardzo rzadkie walory z praktycznie nieznanego polskiego epizodu I wojny światowej; doskonały stan zachowania, na karcie albumowej.
Close: | Auction is closed |
Current price: | 4 000 PLN |
Catalog: |
Category: | WW1 military postage |
Number of bids: | 0 Bid history |