1920 Francuska Misja Wojskowa w Warszawie, list wysłany 29.IX do Nancy, kasownik francuskiej poczty polowej "Tresor et Postes 311"; dodatkowy stempelek "D.P.10/ Secteur 311/ Le Vaguemaster"; na odwrocie stempel odbiorczy; bardzo dobry stan zachowania (minimalne ubytki na tylnej klapie); z kolekcji S.Rosińskiego; gwarancja Schmutz.

Lot # 21421

Auction 55
Current price: 600 PLN
Catalog:
Category: WW1 military postage

Number of bids: 1 Bid history