The auctions ends in:

Lot # 12274
Close:
Start price: 1200
Current price: 1200
Number of bids: 0 (Bid history)
Catalog: Mi.1a
Fi.1a B1
Category: Polish Kingdom

1860 Królestwo Polskie, pierwszy polski znaczek w kolorach zielonkawoniebieskim i karminowym o odcieniach jasnych unieważniony warszawskim kasownikiem numerowym 1 w okręgach, znaczek posiada błąd druku barwy niebieskiej z pozycji 40. w arkuszu w postaci pękniętej dolnej ramki i uszkodzonego T oraz dosyć silne uszkodzenie lewej ramki występujące rzadko na tej pozycji, niezwykle czysty druk barwy różowej - retuszowana klisza, pomimo nieznacznego pogłębiona dolnej perforacji bardzo ładny stan zachowania i prezencja, jeden z najciekawszych błędów na pierwszym polskim znaczku.
Photo