1877 VI wydanie Austrii - 5 kr. "grober druck" - frankatura wielokrotna (2 parki), list polecony wysłany 15.XI z Przemyśla do Krakowa, łukowy stempelek RECOMANDIRT z dopisanym numerem przesyłki, koperta firmowa, dopisek "za rewersem", na odwrocie kasownik odbiorczy; wysoka wycena katalogowa! dobry stan zachowania (jeden znaczek uszkodzony przed naklejeniem).

Lot # 117

Auction 47
Current price: 200 PLN
Catalog:
Mi.37I
Category: Foreign Postage on Polish territory