1944 Kraty, karta pocztowa z czarnym znakiem opłaty na nieopisanej odmianie papieru - niegładzonym z drobnym prążkowamiem pionowym i rzadkim prążkowaniem poziomym; dodatkowo uszkodzone P w POCZTÓWKA (prawie niewidoczne); doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Lot # 20601

Auction 45
Current price: 2 000 PLN
Catalog: Fi.Cp11II
Category: PoW Murnau camp