1865 około, Królestwo Polskie, rosyjska koperta za 10+1 kop. wydania z 1861 roku, o wymiarach 138x107 mm, ze znakiem wodnym Wz.II w położeniu lustrzanym, wysłana z Warszawy do Opola przez Kurów; znak opłaty unieważniono kwadratowym kasownikiem numerowymi 1 - Warszawa: typ z ozdobną stopką cyfry 1; na froncie datownik nadawczy typu IIIC z dnia 14.6.; bardzo dobry stan zachowania; sygn. H.S.I. w ramce; gwarancja.

Lot # 12126

Auction 44
Current price: 1 000 PLN
Catalog: Fi.Ckr10
Category: Polish Kingdom