1944 K.R.N., znaczek podstawowy i trzy z błędami nadruku - każdy z dwoma różnymi, skasowane na karcie 21.III w Krakowie; pierwszy - nominał na dole i błąd z poz.11 "uszkodzone dolne cyfry 3 i 9"; drugi - brak nominału i błąd z poz.47 "kropka po R ścięta"; trzeci - podwójny nadruk i błąd z poz.1/51 "uszkodzone górne cyfry 3, 1 i X"; sygnatura na odwrocie Kronnenberg, gwarancja pod każdym znaczkiem.

Lot # 7924

Auction 38
Current price: 4 800 PLN
Catalog: Fi.344 x B20, z B7,
Mi.386
Category: Communist Poland 1945-1952