1929 Port Gdańsk, frankatura mieszana różnych wydań przedrukowych, list zleceniowy, wysłany 27.XI z Polskiego Urzędu Gdańsk 1 do miejscowości Bołszowce; znaczki unieważnione kasownikiem "POLSKI URZĄD POCZT-TEL" z wyróżnikiem "c"; bardzo dobry stan zachowania (koperta minimalnie zmniejszona z lewej strony); sygnowano Esperantista Filatelejo, gwarancja.

Lot # 6931

Auction 38
Current price: 250 PLN
Catalog: Fi.10, 19
Mi.10, 22
Category: Post offices abroad 1919-1939