1917 Polski Korpus Posiłkowy - koperta wysłana 6.VI za pośrednictwem poczty polowej 378 do Dąbrowy Górniczej, nieopisana u Berka dwuwierszowa pieczęć formacyjna z orłem "Komenda personalnej stacyi zbornej Legionów polskich"; stempelek cenzury w języku niemieckim; dobry stan zachowania (tylna klapa uszkodzona), ładnie odbite stemple; w obrocie pocztowym Legionów Polskich wykorzystywana głównie karty, koperty spotyka się dużo rzadziej.

Lot # 17465

Auction 36
Current price: 200 PLN
Catalog:
Category: WW1 military postage