The auction will start on 15.11.2024

1920 wydanie prowizoryczne, ośmioblok znaczków za 80/30 Pf, wszystkie z błędami "pęknięta poziomo liczba 80" - różne formy, "pęknięte cyfry 8 i 0", "uszkodzone gwiazdki" (Fi.około 1700.-), piękny stan zachowania. gwarancja.

Lot # 48921

Auction 120
Current price: 1 600 PLN
Catalog: Fi.20 B1+B2
Category: Danzig