nadruk fioletowego znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 fen i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), podwójna belka kasująca, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz;
na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.
Close: | Auction is closed |
Current price: | 1 400 PLN |
Catalog: |
Fi.Cp21-22I |
Category: | Postal stationery |
Number of bids: | 0 Bid history |