The auction will end on 08.07.2024

1946 wydanie lotnicze - samolot nad Warszawą, 10 zł fioletowobrązowy o rysunku kontrastowym na białym bezdrzewnym papierze z lekkim szarawym odcieniem, średnim 0,090-0,095 mm (odmiana ex2 - według artykułu p.L.Schmutza "Filatelista" 6/2018 Wydanie z 1946 roku na przesyłki lotnicze Fi.nr 395-400), ząbkowanie ZL 10¾, znaczek legitymacyjny z oznaczeniem walca N.4.W.II. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 19872

Auction 118
Current price: 150 PLN
Catalog: Fi.395x2
Mi.429
Category: Communist Poland 1945-1952