1916 Legiony Polskie - II Brygada, widokówka datowana 28/II/1916 wysłana za pośrednictwem poczty polowej 355 do Kołomyi, doskonałej jakości odbitka pieczęci formacyjnej z orłem KOMENDA KOLUMNY AMUNICYJNEJ POLSKICH LEGIONÓW" - u Berka nieopisanej!!! bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej.
Close: | Auction is closed |
Current price: | 1 000 PLN |
Catalog: |
Fi.16 |
Category: | WW1 military postage |
Number of bids: | 0 Bid history |