The auction will end on 08.07.2024

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, seria znaczków w arkuszach, w tym z błędami: 40 gr (poz.9 "ukośna kreska na hełmie pod pierwszym C w CCCP", poz.11 "kropka w 4" - B1, poz.18 "kropka u podstawy 1 z lewej" - B2), 60 gr (poz.1 "0 w nominale uszkodzone z lewej" - B4, poz.4 "kropka w S w POLSKA" - B3, poz.7 "trzy gwiazdki" - B1, poz.11 "wcięcie w lewej ramce na wysokości P w POLSKA", poz.17 "KOSMOSIŁ" - B2), 6,50 zł (poz.8 "dwie gwiazdki pod Z w Zespołowy - B1); bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 8802

Auction 117
Current price: 800 PLN
Catalog: Fi.1267-69
Mi.1415-17
Category: Polish People's Republic 1952-1989