1941 Oflag IIE - oddział garażowy "K" - oznaczenie K wzięło się od pierwszej litery wyrazu Kaserne (Koszary), a związane było z miejscem rozlokowania młodszych stopniem jeńców w garażach po niemieckiej jednostce pancernej - grafika obozowa (akwarela) ZDROWYCH ŚWIĄT (Bożego Narodzenia), z napisem "OFL IIE/K", sygnowana; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 16168

Auction 113
Current price: 500 PLN
Catalog:
Category: Neubrandenburg

Number of bids: 1 Bid history