1946 Poczta Polowa II Korpusu - gen W.Anders, pasek pionowy dziesięciu prób znaczka za 2 zł. w kolorze brązowoczarnym na białym niegumowanym papierze; liniowe ząbkowanie poziome przesunięte w lewo przez co pięć prób ma niepełną perforacją poziomą po prawej stronie, tego typu błąd występuje także na znaczkach definitywnych i jest katalogowany (Fi.od 100.- do 1000.- za znaczek), piękny stan zachowania, niska cena wywoławcza, gwarancja.

Lot # 4183

Auction 112
Current price: 1 750 PLN
Catalog: Fi.4x P1
Category: WW2 military postage