1956 wydanie prowizoryczne, pasek pionowy 4 znaczków 60/80gr z 6 kolumny (6, 16, 26, 36) z górnym marginesem z liczbami rozrachunkowymi, ząbkowanie ramkowe ZR 11½:11¾; błędy na poz.: 6 "cyfra 6 uszkodzona z prawej strony", 16 "uszkodzona cyfra 6 i niedobita litera R w GR", 36 "niedobite 60 i krótka prawa, ukośna kreska litery R", na każdym ze znaczków mniejsze lub większe zniekształcenia belek zasłaniających stary nominał; czyste; bardzo dobry stan zachowania (słabsza perforacja w dwóch miejscach); gwarancja i opis Weźranowski.

Lot # 48625

Auction 111
Current price: 400 PLN
Catalog: Fi.828Ia
Mi.972
Category: Polish People's Republic 1952-1989