1944 Wodzowie - T.Kościuszko, znaczek za 50 gr. w kolorze ciemnozielonym z występującym w niewielkiej części nakładu błędem na poz.21 w bardzo zaawansowanym stadium "plamy nad rysunkiem znaczka, plamy pod O, plamy nad i pod C, zniekształcone T i A, połączone L i S, zniekształcone A i smuga na prawym brzegu" - to najbardziej zniekształcony znaczek tego wydaniana, w opisie na znaczkach tylko najważniesze uszkodzenia, piękny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz.

Lot # 46787

Auction 111
Current price: 1 200 PLN
Catalog: Fi.340c B2
Mi.381
Category: Communist Poland 1945-1952