1951 I Kongres Nauki Polskiej, legitymacyjny znaczek za 1,15 zł (Mikołaj Kopernik) z oznaczeniem walca N.I.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czysty, dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie przywarcie papieru).

Lot # 37493

Auction 110
Current price: 30 PLN
Catalog: Fi.560
Mi.698
Category: Communist Poland 1945-1952