1944 R.T.R.P. - DRUK NA SKLEJONEJ TAŚMIE PAPIERU, marginesowa parka znaczków przedrukowych za 3 zł./25 gr. wydrukowana w miejscu sklejenia wstęgi papieru znaczka podstawowego - taki znaczek podstawowy katalogowany jest jako 343 MK8 (Fi.3600.-), z nadrukiem R.T.R.P. nie jest katalogowany, a jedyna znana wartość z serii miast z nadrukiem "Częstochowa' jest wyceniana -.-, na naszej aukcji nigdy nie było znaczka z tych wydań drukowanego na sklejonej wstędze papieru, bardzo ładny stan zachowania, na marginesie sygnatura Zet-Ka, gwarancja i opis pozycji Schmutz.

Lot # 36109

Auction 110
Current price: 18 000 PLN
Catalog: Fi.346/343 MK8
Mi.388
Category: Communist Poland 1945-1952