1945 Zabytki Gdańska, 1 zł nakład z 1947 roku ząbkowanie liniowe ZL 11 parka pozioma blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.5.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, pod znaczkami liczby rozrachunkowe; w "Podręczniku Specjalizowanym Polskich Znaczków Pocztowych 1944-1999" katalogowany oddzielnie; czyste, dobry stan zachowania.

Lot # 36503

Auction 110
Current price: 200 PLN
Catalog: Fi.377
Mi.410
Category: Communist Poland 1945-1952