1941 I wydanie Polskiego Rządu na Emigracji w Londynie, polecona karta pocztowa (opłata niezgodna z taryfą) nadana 15.XII.1942 w agencji pokładowej Polskiej Marynarki Wojennej nr.27 na okręcie podwodnym ORP "Wilk", znaczki ostemplowane metalowym datownikiem typu II, fioletowy stempelek polecenia "AGENCJA", na froncie stempelek cenzury brytyjskiej P.161; bardzo dobry stan zachowania; sygnowano Lechosław Plewka.

Lot # 34455

Auction 110
Current price: 200 PLN
Catalog: Fi.D338, G338
Mi.363, 366
Category: Government-in-Excile editions