1919 Polska Agencja Pocztowa w Odessie, parka znaczków za 1 mk. z piątej i szóstej kolumny, z nadrukiem ODESA na bardzo się różniącym poziomie, co niespotykane na prawym znaczku szczątkowy nadruk podwójny na poziomie nadruku znaczka lewego, parka ciekawie zaprezentowana na karcie wybitnego eksponatu, piękny stan zachowania, ze zbiorów i z sygnaturą Rachmanowa, gwarancja Łaszkiewicz.

Lot # 34162

Auction 110
Current price: 18 000 PLN
Catalog: Fi.5ax + 5ax Np
Mi.5 + 5
Category: Post offices abroad 1919-1939