1950 "groszy - lokalny", Bielsko 2, znaczki za 40 zł Bierut (staloryt) z wyraźnymi fioletowymi nadrukami typu 28 - frankatura mieszana ze znaczkami bez nadruku, ekspresowy list polecony wysłany 24.1.1951 do Warszawy, znaczki skasowane jednoobrączkowym datownikiem BIELSKO 1 z wyróżnikiem "i", na odwrocie datowniki odbiorcze z 25.1; całości ofrankowane znaczkami z nadrukami lokalnymi, nawet te najpopularniejsze, należą do bardzo rzadkich; bardzo dobry stan zachowania; sygnowano Czesław Malingiewicz.

Lot # 6286

Auction 107
Current price: 2 000 PLN
Catalog: Fi.525, 519, 520
Mi.657, 547, 548
Category: Communist Poland 1945-1952