1939 "ZJAZD ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ FILATELISTYCZNYCH" Warszawa 30, znaczek ostemplowany okolicznościowo 15.I na specjalnej karcie "VI ZJAZD ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ FILATELISTYCZNYCH W POLSCE WARSZAWA, 15 I 1939." z sygnaturą "Z.S.F.(I-1939)500."; stempel przedstawia pomnik Adama Mickiewicza w Warszawie na tle Dziekanki; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 39 001).

Lot # 40079

Auction 106
Current price: 50 PLN
Catalog: Fi.310
Mi.331
Category: Inter-war Poland 1919-1939