1939 "PAMIĘTAJ O TERMINOWYM WPŁACENIU RATY POŻYCZKI PRZECIWLOTNICZEJ" Lwów 2 z wyróżnikiem "RL" wirnik propagandowy ładnie odciśnięty 4 VII na kopercie lotniczej o sygnaturze "P.P.T.T. Nr 310/Poczt. (II-1939 r.)"; opłata jak za druki II klasy; dobry stan zachowania (Myślicki 39 113).

Lot # 40086

Auction 106
Current price: 50 PLN
Catalog: Fi.311
Mi.332
Category: Inter-war Poland 1919-1939