1939 "1919-1939 XX-LECIE POLSKIEJ KOMUNIKACJI LOTNICZEJ" Warszawa 2 LOT, stempel okolicznościowy odciśnięty idealnie 17 VI (wg Myślickiego stopień rzadkości C) na kopercie lotniczej o sygnaturze "P.P.T.T. Nr 310/Poczt. (II-1939 r.)"; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 39 014).

Lot # 40071

Auction 106
Current price: 120 PLN
Catalog: Fi.286I
Mi.297
Category: Inter-war Poland 1919-1939