1916 Rosja,

dofrankowana koperta za 7 kop, rozmiar: 145x120 mm, nadana 9.8 w ekspedycji na Dworcu Mikołajewskim w Petersburgu do Charkowa, znaczki skasowane owalnym datownikiem ПЕТРОГРАДЪ НИКОЛАЕВСКIЙ ВОКЗ. z wyróżnikiem "e" odciśniętym dodatkowo poniżej; na odwrocie wirnik odbiorczy z 11.8; bardzo dobry stanie zachowania;

1919 widokówka (Twer) datowana 8.VI wysłana ze stacji w miejscowości Litosławl do Piotrogrodu, przesłana 10.6 ambulansem nr.1 relacji Piotrogród-Moskwa, znaczek prawdopodobnie ukradziono lub odpadł, owalny datownik ПЕТРОГРАДЪ 1 МОСКВА z wyróżnikiem "б"; bardzo dobry stan zachowania;

1915 widokówka datowana 22.3 wysłana ze stacji w miejscowości Litosławl do Moskwy, przesłana 23.3 ambulansem nr.1 relacji Piotrogród-Moskwa, znaczek unieważniony owalnym datownikiem ПЕТРОГРАДЪ 1 МОСКВА z wyróżnikiem "б", odciśniętym dodatkowo obok; bardzo dobry stan zachowania

na karcie albumowej z eksponatu wystawowego Dr.E.Kossoy'a.

Lot # 27635

Auction 104
Current price: 280 PLN
Catalog:
Mi.U37B, 104A, 84
Category: Russia