1940 "wyszczerbiony lewy dolny narożnik ramki hasła propagandowego" i uszkodzenie nadruku: "lewa cyfra 2 nominału wyszczerbiona z prawej strony" na polskiej karcie pocztowej, sygnatura (VI-1939); hasło propagandowe P - "TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE", całostka wysłana 12.12 z Zakopanego do Warszawy; całość w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Żółkiewski.

Lot # 21784

Auction 104
Current price: 300 PLN
Catalog: Fi.Cp4I
Mi.P4
Category: General Government