1918 seria pomnikowa, seria w arkuszach, liczne błędy i usterki; arkusz znaczka za 5 fen,: poz. 5 "duża kropka", poz. 10 "kropka w prawej cyfrze 5", poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B6 "plamka przylegająca do l", poz. 45 "podłużna kropka", poz. 52 "prawa 5 przerwane u dołu", arkusz znaczka za 10 fen,: poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B6 "plamka przylegająca do l", poz. 36 "uszkodzone ka w Polska", poz. 45 "podłużna kropka", arkusz znaczka za 25 fen.: poz. 5 "duża kropka", poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 24 B10 "lewa cyfra 5 z kropką, poz. 33 B9 "uszkodzone ols w Polska", poz. 45 "podłużna kropka", dobry stan zachowania, znakomite jako materiał badawczy i porównawczy, wartość katalogowa powyżej 11.000,-.

Lot # 10219

Auction 103
Current price: 7 000 PLN
Catalog: Fi.2-5 ark.
Mi.2-5
Category: Overprint editions 1918-1919