1919 I Polska Wystawa Marek, znaczki ząbkowane na miejscowej karcie poleconej przesłanej 3 V w Warszawie, usterki nadruku na znaczku za 50 fen "prawa 5 nominału uszkodzona u dołu" i kilka uszkodzeń liter nadruku (najbardziej widoczne zaznaczono strzałkami); znaczki skasowane PIERWSZYM POLSKIM STEMPLEM OKOLICZNOŚCIOWYM - WYSTAWA MAREK, jako stempelka polecenia użyto numeratora; dobry stan zachowania (Myślicki 19 001).

Lot # 1944

Auction 102
Current price: 100 PLN
Catalog: Fi.104-06B
Mi.120-22A
Category: Inter-war Poland 1919-1939