1943 karta obiegowa o nominale 5 f, wykonana na różowym gładkim papierze, datowana 3.7, na odwrocie zawiadomienie o walnym zebraniu T.S.Wisła; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; sygnowano M.Kalawski; gwarancja Schmutz.

Lot # 40428

Auction 101
Current price: 300 PLN
Catalog: Fi.Cp7z
Category: PoW Gross Born camp