1915 widokówka datowana "d 1. 1915 rok" wysłana z Żyrardowa najpewniej w kopercie przez Polaka służącego w pododdziale carskiej 2 Armii, okrągła pieczęć formacyjna "... Запаснаго Магазина 2-й Армiи Печать для Пакиетовъ"; dobry stan zachowania.

Lot # 27745

Auction 100
Current price: 80 PLN
Catalog:
Category: WW1 military postage