1916 rosyjski formularz przeznaczony do korespondencji z jeńcami wojennym na terenie Rosji, datowany 12.V w obozie w miejscowości Mew w Turkiestanie, wysłany 17.7 z Taszkientu do Melk a/d Donau; stempelek cenzury rosyjskiej i austriackiej z Wiednia; dobry stan zachowania.

Lot # 27763

Auction 100
Current price: 100 PLN
Catalog:
Category: WW1 military postage