1949 wydanie prowizoryczne, karty 103 z sygnaturami VIII 47 i VIII 48 z czerwonymi nadrukami typu 7 oraz hasłami propagandowymi: 16a (VIII 48) i 16b (VIII 47); bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 35723

Auction 100
Current price: 200 PLN
Catalog: Fi.Cp119Ia-b
Category: Postal stationery