1919 wydanie krakowskie, część na odpowiedź podwójnej całostka z nadrukiem typu 94 datowana 15.IX przesłana miejscowo w Krakowie, na odwrocie jednowierszowy w ramce "BANK KRAJOWY FILIA W KRAKOWIE", znak opłaty unieważniony kreśleniem, minimalnie słabszy stan zachowania (ślady archiwizacji, karta w jednym miejscu przedziurawiona).

Lot # 35421

Auction 100
Current price: 120 PLN
Catalog: Fi.Cp15IIxB
Category: Postal stationery