1944 "uszkodzony górny szeryf E w POSTKARTE" - widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze I.44, z błędem; czysta (Fi.120 euro).

Lot # 12372

Auction 98
Current price: 80 PLN
Catalog: Fi.Cp9c B
Category: General Government

Number of bids: 1 Bid history