1939 "1919-1939 XX-LECIE POLSKIEJ KOMUNIKACJI LOTNICZEJ" Warszawa 2 LOT, wyraźne odbitki stempla okolicznościowego (wg Myślickiego stopień rzadkości C) na kopercie lotniczej o sygnaturze "PPTT Nr 310 (V-1938)" ofrankowanej m.in znaczkiem za 5 gr z nadrukiem PORT GDAŃSK wysłanej 17 VI; dobry stan zachowania (Myślicki 39 014).

Lot # 2564

Auction 97
Current price: 100 PLN
Catalog: Fi.313, 29
Mi.334, 32
Category: Inter-war Poland 1919-1939

Number of bids: 1 Bid history