1945 Zabytki Gdańska, 3 zł nieząbkowane parka pozioma blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.2.W.IV. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 22604

Auction 94
Current price: 168 PLN
Catalog: Fi.379Ab
Mi.412B
Category: Communist Poland 1945-1952

Number of bids: 7 Bid history